Pazartesi, Haziran 04, 2018

Korkusuz korkak🤓

Aslında çok zevkli geçse de günüm o anı unutmuyorum. Gerçi hep aklıma geldikçe kendime gülüyorum. Sonunda bana bir şey olsaydı ki gerçekten olma ihtimali çok yüksekti. “Allah korudu.” Bir şey olmadı.:) piknik alanlarından bir tanesine piknik yapmak için gelmiştik. Abim çalı toplayalım biraz dedi. Önden yengemle  ikisi dağa doğru biraz dik yoldan çıkmaya çalıştılar. Tabi ben onların çıkmaya çalıştığını görünce yerimde durur muyum. Ben çıkmam gerekiyor. Abim daha yarısına gelmeden kendine güvenemedi. İndi aşağıya. Ben ortasına kadar geldim. Ayakkabım çok kaydı. Cesaretli bilirdim kendimi.:) ama o an çok korktum. Daha fazla yukarı çıksam mutlaka dengemi kaybedip yuvarlanacam. Hadi bismillah dedim. Abim aşağıda tam karşımda “çekil!,çekil!” Diye abime seslendikten sonra kendimi karşımdaki ağaca sarılmış bir şekilde buldum.:)) Ellerimi kafamdan önce ağaca vurdum. Birazda hızımı çömelerek azalttım. Ama nasıl bir şey olmadı bana hayret ediyorum. Beni biranda gülme tuttu.:)) Abim karşımda öylece kaldı. O günün en tuhaf ama en eğlenceli anıydı.:))
 Neyse biraz zaman geçtikten sonra tepeye çıkmak isteyen bir kaç kişi vardı. Ama akıllılar bizim çıkmaya çalıştığımız yerin hemen yanında daha az dik olan yoldan çıktılar.:)) hele diğer tarafta bildiğin düz bir şekilde rahatlıkla çıkabileceğimiz yer varken bizim dik yolu tercih etmemiz biraz düşündürücüydü.:)))
 Ama bana en çok dokunan neydi biliyor musunuz.? O kişilerin arasında 9 yaşlarında küçük çocuklarda vardı. Üstelik tek başlarına çıktılar.:)) kendime çok kızıyorum.:) yaşlandım artık çok yaşlandım.”18yaşında”  ama halime ne kadar şükretsem azdır.:) aşağıya bir video ekleyeceğim. Abartmıyorum , bu adam gibiydim. Tıpkı bu düşen kişi gibi düştüm. Ama Allah’tan sonumuz aynı olmadı.:) video karşıma çıkmışken paylaşmasam olmazdı.:) kendimi o an çekme ihtimalim yoktu tabi ,  ama işte benim gibi düşen adam.:))

Not: Ama ne olursa olsun yanımda bana cesaret veren kişiler olduğu sürece “bu kişiler fark etmez.” ben hep böyle tuhaf ve cesaretli şeyleri yaparım. Tamamlarmıyım , bilmem ama genede denerim.:) ama tam bir korkak olduğumu inkar edemem.:))

9 yorum:

 1. Allah seni napmasın yaaaaa güldürdüüüün bi de geçmiş olsuuuun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hihihhi Teşekkür ederim.:) aklıma geldikçe bende gülüyorum hep.:))

   Sil
 2. Aman Allah korumuş gerçekten

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok doğru şükürler olsun birşey olmadı.:)

   Sil
 3. Vala Allah korumuş kız seni
  Aman olsun baska zaman baska yerde yine denersin😂 macera güeldir misal ben
  Biryerimi kırma ihtimalim olsa dahi macera olsun diye bir yerlere tırmanırım
  Ama o anki korkum anlatilmaz olur
  Aman allahim kendimi çok korkakak buluyorum

  Aman olsun bizde baska zaman bişeyler yaparız kız *-*💙mavi kalbim seninle💙

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ya deneyeceğim.:) ama biraz daha bilgilenip öyle denerim.:) bende öyle oluyorum. Yaparım ben bunu diyorum. Ama o an biraz pişmanlık biraz korku ne yapacağımı bilemez oluyorum.:)) olur olur mutlaka yapalım.:)🌸

   Sil
 4. Callio02:17

  Çok güzel yazmışsın ellerine sağlık

  YanıtlaSil
 5. Çok geçmiş olsun Allah'tan bir şey olmamış :))

  YanıtlaSil

Yorumlarınız ilgiyle okunuyor...