Cumartesi, Nisan 14, 2018

Tatlım Tatlım:)))

Bu günkü yazımda sizlere:) Hayatımın en güzel yerinde bana enerji olan bir sevgi yumağından bahsedeceğim.
Minik arkadaşım
İnsana verilen en güzel hediyelerden bir tanesi tatlımı tatlı yeğenlerdir.
Güne yanağıma bir öpücük kondurularak başlıyorum. Tabii bu öpücük baze saat 6 ,7 gibi kondurulunca pek memnun olmuyorsunuz ama yinede kıyamıyorum tatlıma:)
Günümün hemen hemen hepsini onun için ayırıyorum. Aslında o beni bırakmıyor desem daha doğru olur.:)
 Mustafa benden çok odamı seviyor diyebilirim. Renkler çocukları çok etkiliyor odamdaki her şeyi ayrı ayrı kurcalar artık yürümeye başladı başlayalı odamdaki her türlü eşyayı kaldırdım. Odam hiç bu kadar sade olmamıştı.:) Hayatımdaki sevdiğim bazı şeylerden fedakarlık yapmak zorunda kaldım mustafa için. Bunlardan bir taneside telefonum evet şimdiki çocuklar telefon bağımlısı elinde gördümü dinlemiyor. Hemen alır bilirde nereyi açacağını. Bende artık onun yanında almamaya başladım. En iyiside bu oldu saatlerini bu yaşta telefon başında geçirmesine izin veremezdim.
Farklı etkinlikler yapmaya başladık beraber , mesela evin karşısındaki park:) bu zamana kadar pek işime yaramamıştı küçükken çok fazla çıkmazdım. Ama şimdi çoğu vaktimiz parkta salıncak başında üst baş toprak içinde geçiyor.:)
 Bilirsiniz resim merakım var bu sebepten malzemelerim çoktur evde , ama baksanız malzemelerin çoğu yok kayıp:) usulca yanıma gelir hala"haloo" nanım halam"canım halam" noluu "nolur" boya oynabiliii" boya oynayabilir miyim?"der. Bana böyle gelince hiç hayır diyesim gelmiyor. Her şeyi döküveriyorum önüne:)
Şimdiki bücürükler çok şanslılar herşeyleri dört dörtlük ne deseler oluveriyor. Annemin küçük havludan bebekleri varmış eskiden nerdeee barbie bebekler:) babaannemin 1 tane ayakkabısı varmış. Çok sevdiği ayakkabısını babasına söylemesine rağmen alamamışlar. Leblebi o zamanların en kıymetli abur cuburuymuş. Annemden babaannemden bunları duyunca gerçekten çok şaşırdım. Biz çok bolluk içinde yaşıyoruz halimize bin şükür😔ama o zamanlar daha iyi gibi elindekinin değeri biliyorsun. Şimdi öyle mi? Herşeyden milyonlarca var. Bir şeyimiz kaybolsa eksikliğini hissetmeyiz. Karakterimize etkisi çok büyük. Mustafa'ya bir hala olarak elimden geldiğince birşeyler öğretmeye çalışacağım. Canımın içi:)))
 Büyüdüğünde sevgimiz hâla aynı tazeliğini korur inşaALLAH "Şükür"
Sevgi kıymetlidir. Onu koruyabilmek çok önemli...

4 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. Hemde nasıl, birtanedir:)) yorumun için teşekkürler canım :))

      Sil
  2. ayyyy ne güzel yaaa işte ne tatlııııı saatler böyle odanda parkta :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız ilgiyle okunuyor...