Cumartesi, Nisan 14, 2018

Görüş yazısı¿


Merhaba efenim:)

En baştan beri beni takip eden ve yazılarımı kaçırmayan güzel komşularım bilirler düzenli olarak farklı konular da bir kaç serim var. 1 Şehir 10 Bilgi , o da neymiş? Vs...
Her gün bu konular da araştırma yapmak eskisi kadar heyecan vermiyor yalan söyleyemem. Aslında bu tür konular oldukça ilgi çekiyor fakat sürekli uğraştığım zaman bıkkınlık getirdi diyebilirim. Mesela o da neymiş? Serisinde birçok araştırma yapıyorum kitaplardan destek alıp bilgileri topluyorum. Ben biraz daha günlerimi farklı hobiler ile geçirmek istiyorum. Hani birgün içinde toplayacağım bilgiyi 2 hafta içerisinde rastgele okuduğum bir kitaptan izlediğim belgeselden filmlerden notlar alıp hazırlamak istiyorum.
 Gezdiğim şehirlerden kendi fotoğraf galerimden resimler paylaşarak bilgi vermek istiyorum. Tabii 81 şehri de gezemem ama en azından gezip gördüğüm yerler hakkın da bilgi vermek hem benim için daha zevkli hem sizin için daha güvenilir olacaktır.
 Velhasıl, bundan sonraki yayın akışı anbean yaşadığım olaylardan , anılardan araya serpiştirilmiş serilerden oluşacak sizce bu şekilde devam etmemde bir sakınca varmı? Serilerim sizde nasıl etki bırakıyor? 

13 yorum:

 1. Gayet güzel bir düşünce olmuş. Severek, ilgiyle takibe devam ederiz 👏

  YanıtlaSil
 2. Nasıl içinize sinecekse nasıl mutlu olacaksınız o şekilde yazın derim. Biz keyifle okuruz.:)

  YanıtlaSil
 3. Niye birakasin çokta güzel olur bekliyoruz canım benim sevgiler ❤😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Kocaman sevgiler..:))

   Sil
 4. heeeeey ay ne yazsan şirin yazıyon zaten sen dilediğin gibi yaz kiiiii :)

  YanıtlaSil
 5. Merhaba sevgili Fatma Nur,
  Profiliniz her şeyden evvel çok keyifli. Bundan emin olabilirsiniz. Kategorilerinizin her gibi insanın o an ki ruh durumuna rahatça hitap edebilecek düzeyde... Gerçekten kültürel ve bilgi dolu bir içeriğe sahip. Artık her gün tabiri caizse şartlı araştırma yapmanıza gerek yok. Bu blogun başlangıç aşaması, kategorilerin canlandırılma aşaması olsa bir süre daha devam edin derdim, ancak profiliniz çok açık, kategoriler yeterli bilgiyi veriyor. Bir gelen (ben misal) ikinci geldiğinde okumak istediği içeriğe dair yazıyı çok rahat kategori aracılığıyla bulabilir. Demek istediğim oldukça oturmuş bir blog. Siz bu süreçte yorulmuşsunuz ama değmiş. Bundan sonra içinizden geleni yazın, çünkü kendinizi zorlamak zorunda kalacaksınız eğer araştırma yaparsanız. Bu da bize geçecek, ve iki tarafta keyif almayacak. Keyifli olan içinzden gelendir. O yüzden fikrnizi uuygulayın :) Hiç bir sorun yok, severek geliyorum sayfaya :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Böyle düşünmenize çok sevindim. Sizinle yeni tanıştık ve blogumu yeni birinin kolaylıkla gezebilmesi beni çok mutlu etti. Çook teşekkür ederim.:)) 🤗

   Sil
 6. Merakla bekliyor olacağız. :)

  YanıtlaSil
 7. Nasıl yazmak içinden geliyorsa öyle yaz. Yoksa bıkkınlık gelip uzaklaşıyor insan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok doğru söylüyorsun müfred abla saol:)))

   Sil

Yorumlarınız ilgiyle okunuyor...