6 Şubat 2018 Salı

Küçük bir duyuru!!!

Merhabalar
Hiç bu kadar arayı açmamıştım:)
Ama herşey o kadar üst üste geldi ki bir duyuru bile yapmaya vaktim olmadı.
 Malum 15 tatil bitti, okullar açıldı. Açıköğretim de okusamda biliyorsunuz arapça ile uğraştığımı ve birde ispanyolca merakım vardı demiştim.;)
Arapça öğrenmeye uzun bir ara vermiştim, şimdi tekrar etme zamanı geldi fazlasıyla unutmuşum bazı şeyleri ,düzenli olarak tekrara ihtiyacım var.
 Araya biraz da ispanyolca sığdırmaya çalışacağım. Buaralarda biliyorsunuz yorum sorunu vardı. Onuda şükür çözdüm. Biraz yordu beni sabırsızım birazda sinirlendim.:) Birçok meşguliyet çıktı bana:)
Tabii şu,bu bitermi hiç iş?:)
Neysee bir karar verdim. Baktım bu meşguliyetler ile komşularıma ziyarete gitmedim, yorum yazıp keyiflenmeyi filan blog dünyasını aksattım.
Velhasıl birazcık ara vermek istiyorum. Kusuruma bakmayın hemen ara vermek istemezdim ama gün geçtikçe hem hevesim hemde içeriğimin biteceğini ve hep kendimi tekrar edeceğimden korktum. Beni anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum:) manevi olarak hafifledikten sonra çok güzel ve pozitif enerji ile geri dönüş yaparım inşaALLAH.:)))))))))))))))))))))

Benim canım blog ailem:)

6 yorum:

 1. Biz buradayız ama ben yokum :) Malum 13 Martta askerim :)

  YanıtlaSil
 2. Biz buralardayız, bekleriz.:)

  YanıtlaSil
 3. Bizler buradayız canım benim bekliyoruz seni ve güzel yazılarını bir güzel enerji depola gel inşallah en güzeline emanet ol canım benim sevgiler ...😊❤

  YanıtlaSil
 4. Allah zihin açıklığı versin 💙 yaz tatilinde bolca yazarsın İnşâAllah çok özletme kendini 😊

  YanıtlaSil
 5. pikiiiiiii burdayız şekerlik :)

  YanıtlaSil
 6. Bekleyeceğiz seni o zaman :) Biz de buralarda oluruz inşallah tabii :)

  YanıtlaSil