Cuma, Ocak 26, 2018

Farmville 2 "köy kaçamağı"

Benim çiftlik:)

Hayatım da o kadar çok oyun oynadım ki sayısını hatırlamıyorum. Ama aralarından bazılarını hiç unutmuyorum. " bağımlılık " yapan oyunlar vardır ya hani! İşte bu da onların arasında diyebilirim. Genelde uzun süren oyunları çok severim. Beni az çok biliyorsunuz doğayı çok severim. Bu oyunda da tarla , ağaçlar , hayvanlar filan olunca sardı beni.:)
  Çiftlik oyunlarının da çoğunu oynadım diyebilirim. Çok eskiden bir çiftlik oyunu vardı. "Farmer" Onu hiiiç unutamıyorum. O bi başkaydı:( kapandı maalesef.
  Farmville'de ilk oyunumu 50 level yükseltmiştim. Sonra nasıl olduysa siliniverdi ve ben hesabımı kaybettim. Sonrada sil baştan olunca bana üşengeçlik geldi. Hilelisi varmış hileli oynamaya başladım"ama tabi pek eğlenceli olduğu söylenemez"
  Vakit öldürmeye birebir! Biraz oyun içinde bahsedeyim bilmeyenler varsa:)
Kooperatif kurulup birçok insandan yardım isteyebiliyorsunuz , pazar standından istediğiniz herhangi bir ürünü satabiliyor, aynı şekilde diğer üyelerin sattığı ürünlerden alabiliyorsunuz.:) sonrada etkinlikler oluyor. Onları tamamlamak içinde tabii arkadaşlarınızla iyi bir yardımlaşma yapmanız gerekiyor.:) zevkli:)
  Şiddetle tavsiye ederim:)))
Şuradan indirebilirsiniz:)"Farmville"
"D" biraz yarım kaldı ama sığmadı.:)
🤓🤓🤓

21 yorum:

 1. Hiç oynamadım ama facebook'ta filan çok arkadaşım oynuyor, oynadığım tek bilgisayar oyunu Panda Gold Craze hala da oynuyorum çok seviyorum. :) Bilgisayarımda yüklü. ANcak yeni bölümleri yapılmıyor çünkü servisi değişmiş.:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Faceden oynuyrlar genelde ama ben google ile bağlanıyorum.:))
   Senin söylediğin oyuna baktım da resimleri filan çok eski bir oyun olduğu anlaşılıyor ama çok güzel görünüyor mario gibi galiba :)) severim o tarz oyunlarıda:)

   Sil
 2. Bu oyunun popüler olduğu zamanlar ne güzeldi

  YanıtlaSil
 3. ayyyy buraya ismini yazabiliyon di mi o fotoyaaaa, bi yazında yapsanaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. "Deep" yazar bu yazıda paylaşırım.:)))) kendi ismim sığmayabilir. :)

   Sil
 4. Ben de müdavimlerindendim oldukça yüksek bir level da bir dünya parayla geldiğim yerde offf yaaa dedim birgün bloguma zaman kalmıyor el işlerim aksadı derken radikal bir kararla:))))) tak diye sildim:)))) aa bir de silmem de çok fazla oyun hilesi yapılmıştı tüfek icat oldu mertlik bozuldu tadında o da etkili oldu, çok eğlenceliydi:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet diğer işlerin aksıyor bu oyunu oynarken , hilesiz oynarken bilmiyordum ama hileli olunca baktım herkes hileli olmuş:))) yardım istemeye yardım etmeye gerek kalmayınca zevksiz oldu birazda:))

   Sil
 5. Canım olur öyle arada aksaklıklar sıkma canını sevgilerimle:)

  YanıtlaSil
 6. Sanırım ben bu oyunun ilk versiyonunu çok oynuyordum. Ama küçüktüm o zaman :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk versiyonunu bilmiyorum:)) Yeni versiyonu ile tanıştım ben:)))

   Sil
 7. Adsız11:16

  Bu oyunu çok önceden oynuyordum. Ama şimdi çok değişmiş. Önceden traktörle tarla sürerdim hep :) Taaki facebook kullanmayı bırakana kadar. Yıllardır facebook kullanmıyorum. Ama bir ara indirip oynamayı isterim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aa şimdi traktör filan yok tamamen değişmiş olmalı.

   Sil
  2. Adsız12:25

   Evet tamamen değişmiş. Dur bakayım öncelerden mutlaka video çeken vardır. Bir bakayım bulursam size buradan gönderirim :)

   Sil
 8. selam:) ben bile bulaştım bu oyuna :):) çok sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Selam:)) hoşgeldin.
   Güzel bir oyun ama:) iyi ki bulaşmışsın:))

   Sil
 9. heeey fgndüz bakmıştım feeeeeee güzel olmuş bulmuşsun formülüüüüü :) aferiiiim :)

  YanıtlaSil
 10. ayyyy deep de yazmışsıııın teşekkür ederiiiiiim yaaaaa oleeeeey ciciiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim:) biraz yarım kalsada bakınca anlaşılıyor:)))

   Sil

Yorumlarınız ilgiyle okunuyor...