Salı, Ocak 09, 2018

birkaç çizim...

BİRKAÇ ÇİZİM

çizmeyi, karalamayı çok sevdiğimi blogumu ilk açtığım zamanlarım da söylemiştim. ama o söyleşin ten itibaren de pek adını duymadınız  blog da, şimdi yavaş yavaş çizimleri paylaşmak istiyorum. bazı çizimlerim hayallerimden olsa da genel olarak bakarak çizmeyi tercih ediyorum şimdilik böyle.. bazen de çektiğim manzara fotoğraflarını kara kaleme çevirmeye çalışıyorum. genel de soyut resimler ve doğa resimleri ve kara kalem ilgi alanımda bu aralar pinterest'te karşılaştığım "illüstrasyon" resimlerine merak sardım. bu çizim konusunun çıkarmış olduğu resimleri çizmek çok eğlenceli, herhangi bir şeyi çizmek zorun da hissetmiyorsunuz,ne düşünüyorsanız onu çiziyorsunuz. bitirmesi kolay günlerinizi alacak çizimler değil. bu çizim konusu benim hayalden çizmem için bana yardımcı oluyor. hayalinizdeki çizgiler nereye gidiyorsa kaleminizde onu çiziyor. zorlanmadan "ne çizeceğim ben şimdi!" demeden kolaylıkla... belirli bir nesneye takılmadan.. 

birkaç tane amatörce çizdiğim resimlerim 2 tanesi ilham aldığım çizimlerden sonuç, diğer 2 tanesi bakarak çizdiğim resimler:)

_________________________________HOŞÇA KALIN:)_________________________________

10 yorum:

 1. Çok güzel çizmişsin, arkadaşım. Devamı gelsin o zaman :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. pekii çok teşekkür ederimmmm:))))

   Sil
 2. Çizim yeteneğinizin olması ne güzel.😊Çizim konusunda başarılar diliyorum.Ellerinize sağlık.👌

  YanıtlaSil
 3. ayyy hiç bırakma bunu tabiiiii ne güzel çiziyon seen :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bırakmam bırakmam :)
   Teşekküre derim:)

   Sil
 4. Ya ben resim çizebilenlere çok hayranım ki :)

  YanıtlaSil
 5. Mandala gerçekten zor ben pek sevmiyorum özellikle desen çizmeyi ama sen başarmışsın tebrik ederim canım.Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aksine bu tarz çizimleri hem kolay çizyorum hemde çok seviyorum. Ama tabii çizim yelpazesi çok geniş senin tarzın sana özel ve güzel.:)) teşekkür ederim.:)) 🤗

   Sil

Yorumlarınız ilgiyle okunuyor...