Çarşamba, Aralık 06, 2017

4 MADDEDE ODANIZI BÜYÜK GÖSTERİN!

4 maddede odanızı büyük gösterin

1. Ayna 

Mutlaka odanızda 1 den fazla ayna bulunsun aynalar karşılıklı 2 duvara sabitlendiğinde yansıma yaptıkları için mutlaka odanız büyük görünecektir.
Aynı zamanda büyük bir dekoratif eşyadır. Boy aynalarıda mükemmeldir onlarıda es geçmemek lazım duvarlarda aynaları istemezseniz bir adet boy aynasına ihtiyacınız olabilir.

2. Düzen


Ne alakası var diyebilirsiniz ama düzenli ortam her zaman geniş huzurlu görünür. düzeni umarsamayan insanlara sesleniyorum! bundan sonra odanızın küçük olmasından şikayetçi iseniz düzeni en iyi dostunuz edinin. Alışın ve eşyalarınızın görünümü hep ön planda tutmalısınız . küçük ama gereksiz onca dekorasyon eşyasının ayrıca hiç iyi dekore edilmemiş eşyaların etrafta durması hem can sıkıntısı hemde daraltıcı özelliğe sahip olurlar.

3. Duvar rengi seçimi

Duvar renginizi açık tonlarda seçin. Açık renkler odanıza hem genişlik hemde ferahlık verecektir. Benim size tavsiyem klasik ama her şeyle uyum içerisinde olan tabikide "beyaz" renk
Beyaz bir duvara sahipseniz eşyalarınız ön planda dururlar.

4. Tablo

Kimine göre tablo her şeyin görüntüsünü kaplayan büyük bir kalabalıktır. Kimine göre ise büyük bir ferahlıktır. Dekorasyonun baş yapıtlarındandır. Evet bende 2. Kimilerdenim:)  mutlaka odamda(odama uyum sağlayan) tablolarım vardır. Sizde odanızı geniş göstermek için tablolara başvurun ama paranteze de alayım şöle ( tablolar öyle bi ahenk içinde olmalılar ki duvarın tamamını kaplasalar bile tek bir tablo gibi zarif dursunlar. Buda sizin tasarımcı ruhunuza kalmış bir şey) 

2 yorum:

Yorumlarınız ilgiyle okunuyor...