Pazar, Kasım 26, 2017

4 MADDEDE GÜNE MUTLU BAŞLAMAK

Mutlu günlerin küçük sırları

(Pixel2013)

1.Güne erken başlamak
Sabah erken kalkmak her insan için korkunç bir durumdur ama bir insan erken kalktığı zaman bütün günü pozitif ve daha verimli geçecektir. 

2.Spor yapmak
Huzurlu bir günün yanı sıra sağlılıklı bir gün geçirmeyi istiyoruz bu sebepden dolayı mutlaka egzersiz yapmalıyız belki sabah kalkar kalmaz spor yapmak sizi zorlayabilir ama hem uykunuzu açmakta hemde sağlığınızı korumanızda size büyük yardımı bulunacaktır.


3.Kahvaltı yapmak 
Ben sabah kahvaltısını öğünlerin sultanı olarak tabir ediyorum kendisinde bütün sorumluluğu almış güçlü bir yapısı var. Mutlaka kahvaltınızı en iyi şekilde yapın çünkü mükellef bir kahvaltı sizin bütün gün enerji dolu olmanızda yardım edecektir
Enerji verecek içecekler" meyve suyu "
Ve meyve yiyin
"Meyvede tercihiniz elmadan yana olsun çünkü uyku açıcı özelliği vardır "


4.Birçok aktivite
 günün yarısından fazlasını televizyon telefon ve bilgisayar başında geçiriyoruz. Oysa yapacağımız birçok sosyal aktivite varken saatlerce oturup elektronik eşyalarla vakit geçirmek günümüzü negatif etkiliyor sosyal etkinlikler aile ile sohbet hobiler sevdiğimiz ilgi alanlarımızda vaktimizi geçirmek bizi hep mutlu edecektir.

Evettt artık mutlu bir güne hazırsınız bütün bunların yaptıktan sonra gününüzü daha mutlu ve dolu dolu geçtiğini anlayacaksınız. Günlerimiz her daim önemlidir. 


Umarım hepinizin mutlu ve huzurlu günleriniz olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız ilgiyle okunuyor...